1. خانه
  2. درباره ما

درباره ما

جرقه اولیه بهاتی به عنوان یکی از دغدغه های ذهنی ما از سالها تجربه کاری در مسیر شغلی که در گذشته طی کرده ایم، نشات می گیرد. هر کدام از ما روزی کارجو و در جستجوی کار بودیم و تجربه های تلخ و شیرین زیادی از آن روزها داریم و در ادامه مسیر شغلی، کارفرما شدیم و افراد زیادی را استخدام کردیم و در سمت مدیرعامل و مدیریت منابع انسانی هم مسئول استخدام افراد زیادی بودیم که تجربه ها و درس های زیادی به ما داد.

یکی از موسسان بهاتی با همه تجارب گفته شده، روشی بین المللی را برای توانمندسازی افراد جویای کار با عنوان supported employment با خود به ایران آورد که بیش از 20 سال این روش را در سوئد کار کرده بود و حالا همه اعضای تیم با این روش  آشنا شده اند، همه تجربه کوچینگ را دارند و میدانند در دو سوی طیف استخدام چه می گذرد. کوچ شغلی در فرایند جستجوی شغلی بین کارجو و کارفرما تسهیل گری می کند و به همین خاطر با نیازمندی ها و دغدغه های کارفرمایان به خوبی آشنا است و از طرفی با کارجو کار می کند تا در مسیری درست به هدف شغلی اش برسد. پس قطعا شناخت خوبی از احساسات، توانمندی ها و نیازهای کارجویان دارداین تجربه ها و نبود سیستم کاریابی درستی که کارجو را بعنوان انسان ببیند و نه یک برگ رزومه، باعث شد ایده تاسیس بهاتی در ذهن ما شکل بگیرد. اساس کار بهاتی بر فرایند کوچینگ شغلی و تطابق شغلی پایه گذاری شده است تا از طریق خودشناسی برای هر دو طرف این فرایند یعنی کارجو و کارفرما و همچنین تجزیه و تحلیل شغل، با ابزار تطابق شغلی، سنگ بنای استخدام افراد را طوری بچیند که استحکام و پایداری آن را تضمین کند


 
شعار بهاتی این است : «آینده بهتر از آن کسی است که در مسیر بهتری گام بر میدارد» و بهاتی مسیری به سوی آینده بهتر است.

 

مدیران بهاتی

سحر شالگونی

سحر شالگونی

مسئول شبکه های اجتماعی

سحر مدیریت کسب و کار خوانده است، او سابقه فعالیت در زمینه برگزاری ایونت ها و رویدادهای سازمانی را دارد ولی مدتی است که کار ارتباطات کسب و کارها را  با دنیای مجازی پیوند زده و در سمت  استراتژیست و مدیر شبکه های اجتماعی کسب و کارهای مختلف فعالیت ی کند.

این روزها ویترین بهاتی در شبکه های مجازی را سحر چیدمان می کند.

هر چه در اینستاگرام و لینکدین بهاتی می بینید نتیجه تلاش های سحر است.منصوره پناهی

منصوره پناهی

مدیر عامل

منصوره پناهی دانش آموخته روانشناسی کار از دانشگاه لوند سوئد است. او بیش از 20 سال در موسسات مختلف در سمت مدیریت اشتغال و مربیگری شغلی فعالیت داشته است. روش اشتغال حمایت شده با تلاش منصوره در ایران نهادینه شد. منصوره این روزها با تمرکز بر فرایندهای کوچینگ شغلی قصد دارد مسیر رسیدن به اشتغال را برای جوانان تسهیل کند. او علاوه بر  فعالیت در زمینه کوچینگ و مشاوره شغلی به کارجویان و کارفرمایان،  مدیرعامل موسسه بهاتی است. 

نرگس لاله

نرگس لاله

عضو هیئت مدیره

نرگس دانش آموخته مدیریت کارافرینی در دانشگاه تهران است. او که از نوجوانی به کسب و کار علاقه مند بود اولین شغلش را در حوزه منابع انسانی آغاز کرد و بعد ها بعنوان مشاور و مدیر منابع انسانی در سازمانهای مختلف مشغول به کار شد. به دلیل تجارب کار در فرایند استخدامی از نزدیک با دغدغه های کارجویان و کارفرمایان آشنایی داشت و مسائل این حوزه او را به سمت تاسیس مجموعه بهاتی کشاند. در حال حاضر علاوه بر انجام کار مشاوره و کوچینگ برای کارفرمایان و کارجویان در سمت عضو هیئت مدیره بهاتی نیز فعالیت می کند.