درباره ما

ما سه نفر دوست بودیم که بخاطر دغدغه ها و ارزشهای مشترک، بهاتی رو ایجاد کردیم. دلیلش هم این بود که ما می دیدیم افراد جویای کار، یا کسانی که کارمند بودن، توانمندی و مهارتهای لازم برای گرفتن شغل و یا بهبود مسیر شغلی خودشون رو حتی با کسب مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر ندارن و همیشه در حال عوض کردن شغل هستن و از طرفی ما هم با توجه به رشته تحصیلی و تجربه زیادی که از کوچینگ فردی و سازمانی و همکاری با کسب و کار های مختلف چه در ایران و چه در سوئد کسب کردیم، می تونیم به اونها کمک کنیم، در نتیجه تصمیم گرفتیم بهاتی رو برای توانمند سازی، مهارت افزایی و افزایش کارایی و اثربخشی افراد در سازمان تشکیل بدیم.

ما از روش کوچینگ برای ارئه خدمات به مشتریان استفاده می کنیم و خدمات ما شامل کوچینگ فردی، گروهی و سازمانی میشه که توسط بنیانگذاران بهاتی (منصوره پناهی، نرگس لاله و محمد نامداریان) و همچنین کوچ های حرفه ای از کانادا (فارسی و انگلیسی زبان) و سوئد (سوئدی و انگلیسی زبان) ارائه میشه.

هر انسان، بخشی از سیستم جهانی هست مانند منظومه ها، سیارات و ما انسانها تک تکمان نقش و مسئولیت در فعالیت این سیستم جهانی داریم.